Go_back
Zabawy na dworze

Skakanka i hula hop kojarzą się nam ze świetną rozrywką. Tak właśnie spędziły poniedziałkowe popołudnie dzieci uczęszczające na zajęcia do Gminnego Ośrodka Kultury w Świętajnie.

Korzystając z pięknej pogody, popołudnie spędziliśmy na boisku. Rozpoczęliśmy zabawę od chusty animacyjnej. Począwszy od zabawy w kolory, gdzie unosząc i opuszczając chustę, osoby trzymające wymówiony, przez instruktora kolor musiały zamienić się miejscami pod chustą. Graliśmy w rybaka i rybkę, w przerzucanie piłeczek chustą, oraz próbowaliśmy poprowadzić wspólnie piłeczki do otworu pośrodku chusty.
Kolejnym etapem naszej zabawy było puszczanie dużych baniek mydlanych. Puszczanie baniek jest wielką frajdą oraz świetną gimnastyką dla dzieci. 
Skakaliśmy również na dużej skakance, kręciliśmy hula hopem, graliśmy w piłkę, ciuciubabkę oraz w klasy. Każda z zabaw przyniosła wiele radości i uczestnicy bardzo chętnie brali udział w zabawach.
Dzień spędziliśmy bardzo aktywnie. Uczestnikom bardzo podobały się takie zajęcia. Zachęcamy do obejrzenia zajęć.Komentarze: