Go_back
Nocowanie w GOK

 

Czy jest coś lepszego od nocowania u swojej przyjaciółki? Oczywiście! Nocowanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Świętajnie wraz z resztą koleżanek i kolegów. Pidżama party są ulubionymi imprezami wśród dzieci. Chcąc zapewnić dzieciom moc wrażeń zaprosiliśmy je do GOK na wspólne nocowanie.

Nasza przygoda rozpoczęła się o godzinie 19:00, po zbiórce i sprawdzeniu czy wszyscy już są ruszyliśmy na spacer. Na placu zabaw przy szkole podstawowej graliśmy w znane każdemu gry jak: berek, chowanego. Każdy miał okazję puszczać ogromne bańki mydlane. Bawiliśmy się również w zabawy z chustą klanza. Po tak aktywnym początku nadszedł czas na wspólna kolację. Dzieci chętnie pomagały w rozstawieniu talerzy, szklanek, sztućców. Wspólnie przygotowaliśmy sok, począwszy od umycia owoców i warzyw do wrzucania ich do wyciskarki. Naleśniki i własnoręcznie przygotowany sok bardzo smakował dzieciom.
Kolejnym etapem była zabawa w wyzwania. Każdy otrzymał kolorowy balon do nadmuchania, następnie po kolei były one przebijane, by ze środka wyciągnąć karteczkę z zadaniem. Dzieci chętnie wykonywały polecenia w nich zawarte. W ten sposób tańczyliśmy woogie boogie, pociąg, wymawiane były bez problemu łamigłówki słowne, śpiewane piosenki i wiele innych zadań Zabawa ta sprawiła wiele radości dzieciom.
Oczywiście był też czas relaksu i odpoczynku. Przygotowane została specjalna maseczka upiększająca z jogurtu i ogórków. Przy muzyce relaksacyjnej został wykonany masaż twarzy i każdemu nałożona maseczka.
Nadszedł czas na wspólne oglądanie filmów oraz granie w planszówki do białego rana. Wśród dzieci znalazły się prawdziwe nocne marki, które nie spały całą noc.
Rano na dzieci czekała ekstremalna pobudka w postaci gimnastyki na świeżym powietrzu, a następnie wspólne śniadanie.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć oraz filmów, które na bieżąco były udostępione na facebooku.Komentarze: